NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA

Obavijest po natječajima za radna mjesta

Autor: Tihomir Pintarić, 16. 11. 2017. 16:26

Nakon razmatranja svih na vrijeme prispjelih i potpunih zamolbi na natječaje za radna mjesta objavljene dana 23.10.2017. daje se obavijest kako slijedi.

Za profesora skupine strukovnih predmeta iz područja ekonomije na neodređeno vrijeme izabrana je Andrea Kovačević (magistra ekonomije sa položenim pedagoško psihološkim obrazovanjem), za profesora strukovnih predmeta iz područja poslovne administracije na određeno vrijeme izabrana je Katarina Šokić (diplomirani pravnik sa položenim pedagoško psihološkim obrazovanjem), za profesora kompjutorske daktilografije na određeno vrijeme Katica Tadić (magistra znanosti polja ekonomije sa položenim pedagoško psihološkim obrazovanjem i potvrdom o poznavanju MS Oficea), za profesora hrvatskog jezika na određeno vrijeme Željko Mačić (magistar edukacije hrvatskog jezika) i za profesora njemačkog jezika na određeno vrijeme Katarina Krajačić (magistra edukacije njemačkog jezika).

Natječaj za radna mjesta

Autor: Tihomir Pintarić, 23. 10. 2017. 15:45

Zagreb, 23.10.2017.

za popunu radnih mjesta:

- profesor skupine strukovnih predmeta iz područja ekonomije, 1 izvršitelj, 11 sati nastave, neodređeno, probni rad šest (6) mjeseci, potrebno zvanje: diplomirani ekonomist sa položenim položenim ispitom iz pedagoško - psiholoških predmeta
- profesor skupine strukovnih predmeta iz područja poslovne administracije, 1 izvršitelj, 11 sati nastave, određeno do 31.08.2018, probni rad šest (6) mjeseci, potrebno zvanje: diplomirani pravnik sa položenim položenim ispitom iz pedagoško - psiholoških predmeta

- profesor kompjutorske daktilografije, 1 izvršitelj, 16 sati nastave, određeno do 31.08.2018, probni rad šest (6) mjeseci, potrebna zvanja: diplomirani ekonomist ili diplomirani pravnik ili VSS društvenog smjera sa položenim ispitom iz pedagoško - psiholoških predmeta uz obvezno poznavanje kompjutorske daktilografije i potvrdom o poznavanju MS office-a
- profesor hrvatskog jezika, 1 izvršitelj, 11 sati nastave, određeno do 31.08.2018, probni rad šest (6) mjeseci, potrebno zvanje: profesor hrvatskog jezika

- profesor njemačkog jezika, 1 izvršitelj, 6 sati nastave, određeno do 31.08.2018, probni rad šest (6) mjeseci, potrebno zvanje: profesor njemačkog jezika.

Nepotpune i nepravodobne zamolbe neće se razmatrati.

Isključivo pismene zamolbe sa dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja (zamolba, životopis, preslike diplome, domovnice, rodnog lista, potvrde o stažu i uvjerenja da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak) slati na adresu škole: Upravna škola Zagreb, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 30.

Obavijest po natječaju za druge oblike rada

Autor: Tihomir Pintarić, 19. 9. 2017. 15:17

Zagreb, 19.09.2017.

Nakon razmatranja svih na vrijeme prispjelih i potpunih zamolbi na natječaj za osobne asistente učenicima (pomoćnike u nastavi) daje se obavijest kako slijedi.

Izabrani kandidati su Nada Gluhak, Irena Darmopil i Ivana Benković.

Obavijest po natječajima za radna mjesta

Autor: Tihomir Pintarić, 13. 9. 2017. 13:17

Zagreb, 13.09.2017.

Nakon razmatranja svih na vrijeme prispjelih i potpunih zamolbi na natječaje za radna mjesta objavljene dana 17.08.2017. daje se obavijest kako slijedi.

Za profesora informatike na neodređeno vrijeme izabrana je Jasmina Kljunić (magistra edukacije informatike), za profesora sociologije na neodređeno vrijeme izabran je Ante Babačić (profesor sociologije) i za profesora hrvatskog jezika na određeno vrijeme izabran je Željko Mačić (magistar edukacije hrvatskog jezika).

Natječaj za druge oblike rada

Autor: Tihomir Pintarić, 29. 8. 2017. 14:50

Zagreb, 29.08.2017.

za obavljanje poslova:

- osobni asistent učeniku (pomoćnik u nastavi), 3 izvršitelja, 30 sati tjedno, ugovor o djelu, određeno do kraja nastavne godine, potrebna zvanja: VŠS ili VSS obrazovnog smjera

Natječaj za radna mjesta

Autor: Tihomir Pintarić, 17. 8. 2017. 14:30

Zagreb, 17.08.2017.

za popunu radnih mjesta:

- profesor informatike, 1 izvršitelj, puno radno vrijeme, neodređeno, probni rad šest (6) mjeseci, potrebno zvanje: profesor informatike
- profesor sociologije, 1 izvršitelj, 10 sati nastave, neodređeno, probni rad šest (6) mjeseci, potrebno zvanje: profesor sociologije
- profesor hrvatskog jezika, 1 izvršitelj, 11 sati nastave, određeno do 60 dana, probni rad, potrebno zvanje: profesor hrvatskog jezika