preskoči na sadržaj

Upravna škola Zagreb

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE KOD RAZREDNIKA ŠK. GOD. 2017./2018.

NAPOMENA: Mole se roditelji da najmanje dva dana unaprijed telefonom obavijeste razrednika (na telefon ili mobitel u zbornicu) da će doći na informacije kod predmetnih nastavnika, kako bi ih razrednici pravovremeno mogli obavijestiti. Prethodna najava nije potrebna za dolazak na informacije kod razrednika.

Također, roditelji koji ne mogu zbog svojih poslovnih obveza doći na informacije kod predmetnih nastavnika koje su u popodnevno vrijeme (prije 17 sati) mogu dogovoriti s predmetnim nastavnikom dolazak u drugo vrijeme koje im odgovara (i roditelju i predmetnom nastavniku). 

 

Razr.

Ime i prezime razrednika

1.i 4. razredi ujutro /

2.i 3. razredi poslijepodne

2.i 3. razredi ujutro

1. i. 4. razredi poslijepodne

Ime i prezime zamjenika razrednika

1.A

Andrea Wawrzynek

UTORAK
18:30 - 19:10

UTORAK
8:00 - 8:40

Ivana Čepek

1.B

Sanja Cetinjanin Thes

PETAK

17:35 - 18:20

PETAK

13:10 - 13:55

Tanja Ivančić

1.C

Vlatka Guberina

SRIJEDA

9:40 - 10:25

SRIJEDA

16:45 - 17:30

Izabela Vučić Capar

1.D

Sanja Šepac Dužević

ČETVRTAK

9:40 - 10:25

ČETVRTAK

16:45 - 17:30

Mirna Zemunik

1.E

Ante Babačić

ČETVRTAK

10:45-11:30

ČETVRTAK 

17:35-18:20

Matilda Budimir

1.F

Dean Sarapa

PONEDJELJKOM

10:30 - 11:30

SRIJEDA

16:30 - 17:30

Viktor Grantverger

2.A

Natalija Havojić Šinjori

SRIJEDA

17:35 - 18:20

SRIJEDA

8:50 - 9:35

Sanja Cetinjanin Thes

2.B

Tihana Pljukavac

PETAK

16:45 - 17:30

ČETVRTAK

10:45 - 11:30

Lidija Perić

2.C

Izabea Vujičić Capar

UTORAK

19:10 - 19:45

PONEDJELJAK

14:00 - 14:45

Vlatka Guberina

2.D

Marija Ćurić

ČETVRTAK

16:45 - 17:30

ČETVRTAK

10:45 - 11:30

Renata Turčinović Kramar

2.E

Dunja Suton

PONEDJELJKOM 

09:40 - 10:25

PONEDJELJKOM

16:25 - 17:10

Dean Sarapa

2.F

Andrea Kovačević

UTORAK

17:35 - 18:20

UTORAK

8:00 - 8:45

Martina Mišić

3.A

Nikolina Vicković

UTORAK

8:50 - 9:35

UTORAK

17:35 - 18:20

Ana Sabljak Mostovac

3.B

Željka Demeterfi Gukov

PONEDJELJAK
17.35 - 18.20

PONEDJELJAK
10.45 - 11.30

Višnja Rossi Perkov

3.C

Suzana Ven Rakić

ČETVRTAK

18.20 - 19.05

ČETVRTAK

12.20 - 13.05

Sanja Tonšić

3.D

Mirna Zemunik

Srijeda 10:45-11:30

Srijeda 17:35-18:20

Suzana Ven Rakić

3.E

Ruža Križan Sirovica

Srijeda 9:40-10:25

Srijeda 16:45-17:30

Silvija Perković

4.A

Ivana Čepek

ČETVRTAK

8.50 - 9.35

ČETVRTAK

17.35 - 18.20

Nikolina Vicković

4.B

Celestina Škeljo

Četvrtak 11:35-12:20

Srijeda 17:35-18:20

Zrinska Janković

4.C

Zrinska Janković

Utorak 11:35-12:25

Utorak 18:25-19:10

Mario Obradović

4.D

Olja Jerosimić

PONEDJELJAK

17:35 - 18:20

PONEDJELJAK

8:50-9:35

Ivica Buzov

4.E

Višnja Rossi Perkov

UTORAK

9:40 - 20:25

PONEDJELJAK

18:25 - 19:10

Ondina Mesar

 

 

 

 

 

 


Pročitajte novi broj Tipke 2017

Knjige za ljeto
Dan obrnutih uloga 2017
Wi-Fi mreža u Školi

 

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Oglasna ploča
Korisni linkovi
Arhiva dokumenata
 

     Najskockaniji web 2012


     

     

Brojač posjeta
Ispis statistike od 20. 8. 2015.

Ukupno: 285090
Ovaj mjesec: 8410
Ovaj tjedan: 1471
Danas: 225
CMS za škole logo
Upravna škola Zagreb / Prilaz baruna Filipovića 30, HR-10000 Zagreb / ss-upravnaskolazagreb-zg.skole.hr / ured@ss-upravnaskolazagreb-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju